سومین دوره مسابقات کارکنان نوسازی مدارس کشور


(ساری، مجتمع رفاهی ورزشی وزارت کشور - تیرماه ۹۸)


111
کد خبر: 2
برچسب‌های خبر: - مسابقات ورزشی
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
____________________

آغاز سومین دوره از مسابقات کارکنان نوسازی، توسعه وتجهیز کشور در مازندران


آغاز سومین دوره از مسابقات کارکنان نوسازی، توسعه وتجهیز کشور در مازندران

سومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور صبح امروز یکشنبه 9 تیرماه در مجموعه رفاهی ورزشی وزارت کشور آغاز شد . 

سومین دوره مسابقات ورزشی کارکنان  نوسازی مدارس کشور با حضور تیم‌هایی از ۱۶ استان کشور درچهار رشته فوتسال، شطرنج، دارت و تنیس روی میز به میزبانی ساری رقابت خود را بایکدیگر آغاز کردند . 

هدف از برگزاری این مسابقات ، ایجاد نشاط در کارکنان سازمان نوسازی و همچنین افزایش روحیه ورزشی نیروهای سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور عنوان شد . 

مدیرکل منابع انسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در افتتاحیه این مراسم ضمن تشکر از حضور کارکنان سازمان نوسازی و مدارس کشور، افزود: حضور مدیران و برگزاری این مسابقات با توجه به مشکلات فزاینده، نشان از توجه ویژه همه به ورزش و امید آفرینی در این نهاد دارد. 

دربانی همچنین با اشاره به میزبانی مازندران در این دوره از مسابقات، گفت: با توجه به مشکلات سیل امسال برای استان مازندران، برگزاری این مسابقات نشان از ظرفیت بالای این استان و مدیران مازندران در انجام مسئولیت‌های متعدد را دارد. 

وی ایجاد شورای ورزشی در سازمان نوسازی مدارس کشور را از ملزومات برگزاری منسجم این گونه از فعالیت‌های ورزشی و امیدآفرین دانست و اظهار داشت: باید اینگونه برنامه‌ها به صورت مستمر در جهت افزایش نشاط در سازمان نوسازی و دیگر سازمان‌ها در اولویت قرار گیرد. 

مدیرکل نوسازی مدارس استان مازندران نیز در این مراسم ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان نوسازی مدارس کشور، گفت: متاسفانه زندگی سراسر ماشینی تهدید جدی و بزرگی برای سلامت فکر و جسم انسان به همراه دارد و هیچکس در این فضا مصون نیست. 

قربانعلی شیرزاد تاکید کرد: بهانه‌جویی‌های مکرر و بی‌اساس ما برای فقدان انجام فعالیت ورزش و دوری از زندگی ماشینی، تمامی فرصت‌های بهبود زندگی را از ما گرفته‌است و آرامش را تا حد زیادی در زندگی همه کم‌رنگ کرده‌است. 

وی با اشاره به اینکه انجام فعالیت‌های ورزشی و نشاط‌آور نیاز ضروری امروز دستگاه‌های اجرایی به واسطه زندگی یکنواخت آنها است، افزود: نیروی انسانی سالم و با انگیزه بیش از هر چیزی می‌تواند در بهبود و کیفیت خدمات موثر باشد. 

گفتنی است که سومین دوره از مسابقات ورزشی کارکنان سازمان نوسازی مدارس کشور به مدت 5 روز در مجموعه مجتمع رفاهی ورزشی وزارت کشور در فرح آباد ساری در حال برگزاری می باشد.


×

حذف خبر: آغاز سومین دوره از مسابقات کارکنان نوسازی، توسعه وتجهیز کشور در مازندران