گزارشات و مطالب واحد: معاونت اجرایی و نظارت


فرا رسیدن سال 1399 مبارک باد ..... (ویژه همکاران نوسازی مدارس مازندران- برای مشاهده نیاز به لاگین می‌باشد.)برگزاری جلسه هم اندیشی همکاران حوزه معاونت اجرائی و نظارت


اولین جلسه هم اندیشی همکاران حوزه معاونت اجرائی و نظارت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران در فصل پائیز، در روز پنجشنبه 4 مهر ماه در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

در این نشست که با حضور کلیه ناظرین، ناظرین عالیه، سرناظرین، کارشناسان واحد رسیدگی و پیمان و ... برگزار شد، مهندس آرام نژاد، معاون اجرائی و نظارت اداره کل ضمن بررسی عملکرد حوزه معاونت اجرائی و نظارت در سال مالی 97 و تشریح نقاط قوت و ضعف، نکات مهمی که در سال 1398 می باید در نظر گرفته شود را متذکر شد.

IMG_0283.JPG

بازدید معاون اجرائی و نظارت اداره کل از پروژه های منطقه نظارتی بابل


در ادامه بازدیدهای دوره ای از پروژه های در دست اجرای اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران، روز یکشنبه 14 مهر ماه 1398، بازدید کاملی از پروژه های منطقه نظارتی بابل توسط معاون اجرائی و نظارت اداره کل، آقای مهندس عرفان آرام نژاد، به همراه مسئول واحد رسیدگی و پیمان اداره کل به عمل آمد.

در طی این بازدید، که با حضور ناظر منطقه و پیمانکاران برگزار شد، چهار پروژه مورد بررسی قرار گرفت و نکات فنّی و اجرائی و مسائل موجود در پروژه ها حل و فصل گردید.

IMG_0322.JPGIMG_0305.JPGIMG_0311.JPGIMG_0369.JPGIMG_0372.JPG

بازدید معاون اجرائی و نظارت اداره کل به همراه ذیحساب از منطقه نظارتی میاندورود و نکا


در ادامه بازدیدهای دوره ای از پروژه های در دست اجرای اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران، روز پنجشنبه 24 مرداد ماه 1398، بازدید کاملی از پروژه های منطقه نظارتی میاندورود و نکا توسط معاون اجرائی و نظارت اداره کل، آقای مهندس عرفان آرام نژاد، به همراه ذیحساب اداره کل، جناب رستمی فر به عمل آمد.

در طی این بازدید، که با حضور ناظر منطقه و پیمانکاران برگزار شد، هفت پروژه مورد بررسی قرار گرفت و نکات فنّی و اجرائی و مسائل موجود در پروژه ها حل و فصل گردید.

جامخانه میاندورود - 24 مرداد 98.jpeg

چک لیست های نظارتی سازمان نوسازی مدارس کشور ..... (ویژه همکاران نوسازی مدارس مازندران- برای مشاهده نیاز به لاگین می‌باشد.)پاور پوینت آموزشی «دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل» جدید سال 1398 ..... (ویژه همکاران نوسازی مدارس مازندران- برای مشاهده نیاز به لاگین می‌باشد.)فایل اکسل محاسبه فواصل حمل


با توجه به اینکه یک از پارامترهای مهم در رسیدگی به صورت وضعیت ها، محاسبه فواصل حمل مصالح مصرفی در پروژه است؛ فایل اکسل ضمیمه با وارد کردن نام شهرهای مبدأ و مقصد، به سادگی فاصله مستقیم بین دو شهر را بر اساس جداول فواصل حمل وزارت راه و شهرسازی محاسبه می کند.فایل‌های ضمیمه شده:

فرم دستور کار جدید


نمونه فرم های دستور کار جدید مورد استفاده در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران قابل دانلود می باشد. از این پس کلیه دستور کارها صرفاً در این قالب قابل پذیرش خواهد بود.فایل‌های ضمیمه شده:

اتمام فاز نخست عملیات پایدارسازی ساختمان مدرسه الزهرا زیرآب در کمتر از 5 روز


با حضور مستمر و پیگیری های همه جانبه مهندس قربانعلی شیرزاد، مدیرکل نوسازی مدارس مازندران، فاز نخست عملیات پایدار سازی ساختمان مدرسه الزهرا زیرآب سوادکوه، که در حادثه سیل فروردین ماه سالجاری آسیب جدی دیده بود، در کمتر از 5 روز به اتمام رسید.

از نخستین ساعات وقوع حادثه و همزمان با تشکیل ستاد مدیریت بحران در شهرستان سوادکوه، با حضور مدیرکل نوسازی مدارس مازندران، بازدید فنی و کارشناسی از پروژه آسیب دیده توسط کارشناسان فنی این اداره کل انجام و راهکاری موجود جهت پایدارسازی مورد بررسی قرار گرفت. در این امر کمک های ارزشمند دکتر صفائی و دکتر برارنیا که بدون چشمداشت، دانش فنی و تجربه گرانسنگ خود را در اختیار گذاشتند، بسیار موثر و راهگشا بود.

عملیات اجرائی پایدار سازی ( تزریق بتن در زیر فونداسیون ) با تلاش شبانه روزی عوامل اجرائی و پرسنل فنی شرکت ساختمانی بحرالعمل شمال، به مدیریت مهندس صادق عباس نژاد انجام گرفت.

در طی روزهای بحرانی پس از حادثه و همزمان با عملیات اجرائی، علاوه بر حضور مستمر مدیرکل نوسازی مدارس مازندران، معاون اجرائی و نظارت ( مهندس آرام نژاد ) و همکاران ایشان ( مهندس بنار، سرناظر منطقه و مهندس زمانفر، ناظر منطقه ) نیز حضور موثری داشتند.


انتصاب اعضاء دوره جدید کمیته پیمان اداره کل نوسازی مدارس مازندران ..... (ویژه همکاران نوسازی مدارس مازندران- برای مشاهده نیاز به لاگین می‌باشد.)پیگیری حل مشکلات استخر ناحیه یک ساری


معاون اجرائی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس مازندران، تاکید کرد: حل مشکلات مربوط به انشعابات استخر ناحیه یک ساری، در اولویت کاری این اداره کل قرار دارد.


در جلسه ای که در تاریخ 6 بهمن ماه 1397، به منظور بررسی و حل مشکلات موجود در پروژه استخر شنای در حال احداث مرحوم هاشمی نسب، واقع در ناحیه یک آموزش و پرورش ساری و با حضور مهندس آرام نژاد، معاون اجرائی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس مازندران، ساداتی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران، دیانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ساری و کارشناسان مربوطه برگزار گردید، خواسته های نوسازی مدارس به عنوان مجری طرح و آموزش و پرورش به عنوان بهره بردار طرح گردید و مقرر شد آموزش و پرورش به صورت جدی مسائل مربوط به انشعابات استخر مزبور را پیگیری نماید.


این جلسه که از ساعت 7:30 صبح، در دفتر مدیریت سالن ورزشی هاشمی نسب ساری آغاز گردیده بود، در ساعت 10:00 و با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.


فایل‌های ضمیمه شده: